Specjalista ds. Sprzedaży (SSM/03/21)

Opis stanowiska:

  • Bieżąca współpraca z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych.
  • Sporządzanie ofert do klientów i negocjowanie cen w zakresie ustalonym z przełożonym.
  • Realizowanie założonej strategii sprzedaży i osobistego celu sprzedaży.
  • Fakturowanie sprzedaży.
  • Sporządzanie zestawień asortymentowych na poczet zamówień.
  • Pisemne raportowanie wyników pracy na zajmowanym stanowisku Zarządowi/Kierownikowi Sprzedaży.
  • Koordynowanie dostaw do klientów we współpracy z pozostałymi działami w firmie.
  • Rejestracja dokumentów w systemie informatycznym.
  • Profesjonalny i szybki kontakt z klientami w zakresie sprzedaży, doradztwa technicznego oraz realizowanych dostaw.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne).
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w branży stalowej B2B, rury, blachy, profile (mile widziane).
  • Minimum rok na stanowisku wsparcia sprzedaży (mile widziane).
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość rynku technicznego.
  • Umiejętności sprzedażowe.
  • Praktyczna znajomość Pakietu Ms Office (w szczególności Excel).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywność, otwartość na kontakt z klientem, nastawienie na realizację celów, uczciwość i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).
  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in poprzez szkolenia.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska