Specjalista ds. Sprzedaży (SSM/11/21)

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie specjalizującej się w produkcji wyposażenia przemysłowego.
  • Sporządzanie ofert dla klientów i negocjowanie cen w zakresie ustalonym z przełożonym.
  • Wspieranie sprzedaży oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji w firmie produkcyjnej.
  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientem.
  • Utrzymywanie trwałych, dobrych relacji z pozyskanymi kontrahentami.
  • Wspieranie wewnętrznych procesów.
  • Koordynowanie dostaw.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta.
  • Wysokie zdolności interpersonalne.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy z celem.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, proaktywność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).
  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in poprzez szkolenia.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska