Specjalista ds. Sprzedaży (WH/ 12/19)

 Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedażowych mobilnych jednostek mieszkaniowych.
  • Pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych oraz inwestorów.
  • Przygotowywanie ofert i pakietów sprzedażowych, prezentacje handlowe.
  • Doradztwo inwestycyjne.
  • Raportowanie działań i wyników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane produkty inwestycyjne)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Pozytywne nastawienie, determinacja w osiąganiu celu.
  • Dobra organizacji pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizje).
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy- codzienie 10 zł do wykorzystania.
  • Dofinansowanie do lekcji języków obcych- zajęcia indywidualne z lektorem.
  • Korzystanie z pokoju relaksu, w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke, hoverboardy, drona i wiele innych!
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura- dostepna 24h za darmo!
  • Możliwość pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!
  • Dofinansowanie za dojeżdżanie do pracy rowerem– 1zł za każdy przejechany kilometr!

 Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska