Specjalista ds. Sprzedaży z j.francuskim (JF/02/23)

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Pozyskiwanie klientów z branży pracy tymczasowej na terenie Francji
  • Opieka nad pozyskanymi klientami przez cały okres trwania współpracy
  • Koordynowanie procesów związanych z obsługą klienta
  • Regularne spotkania z klientami w ich siedzibach
  • Docelowo zbudujesz swój zespół składający się z 5 osób 😉

Co pomoże Ci odnaleźć się na tym stanowisku?

  • Biegła znajomość języka francuskiego
  • Prawo jazdy
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych
  • Silne nastawienie do pracy z celem
  • Dyspozycyjność do wyjazdów w zagraniczne delegacje
  • Mile widziane jest doświadczenie w branży pośrednictwa pracy

Co oferujemy w zamian?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty system prowizyjny
  • Samodzielne stanowisko z licznymi możliwościami rozwoju
  • Kursy i szkolenia wspierające Twój ciągły rozwój
  • Przyjazny proces wdrożeniowy oraz wsparcie doświadczonego zespołu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum z prywatnym parkingiem
  • Darmowy masaż w godzinach pracy
  • Darmowy dostęp do siłowni na terenie biura 24/7
  • Dofinansowanie dojazdów na rowerach
  • Dofinansowanie do obiadów

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń 532 768 399.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska