Specjalista ds. Sprzedaży z Językiem Niderlandzkim (NOP/09/18)

Obowiązki:

  • Realizacja projektów sprzedażowych z branży rekrutacyjno-outsourcingowej.
  • Obsługa kluczowych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych.
  • Analiza rynku pod kątem branży HR.
  • Przygotowywanie ofert dla klienta oraz prowadzenie prezentacji produktowych.
  • Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich finalizacją.
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy, kontakt z pracownikami innych działów.

Szukamy kogoś, kto:

  • Zna dobrze język niderlandzki.
  • Ma doświadczenie w sprzedaży.
  • Potrafi budować pozytywne relacje z klientem.
  • Bardzo dobrze organizuje swój czas pracy.
  • Ma prawo jazdy kat. B i jest gotowy do wyjazdów służbowych.

Pracując w Weegree zyskujesz:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w kreatywnym i zgranym zespole.
  • Szansę na ogromny rozwój zawodowy.
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.
  • Dofinansowanie do karty Multisport, pakietu Luxmed i ubezpieczenia grupowego,  a także obiadów w czasie pracy.
  • Dopłatę do lekcji języków obcych na terenie biura.
  • Możliwość odpoczynku w naszym domu w górach Weegree House Karpacz zupełnie za darmo!
  • Dopłatę za każdy kilometr, który pokonasz do pracy na rowerze.

Kontakt telefoniczny: +48 532755496

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska