Specjalista ds. Sprzedaży z Językiem Niderlandzkim (SNH/09/18)

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów biznesowych z branży rekrutacyjno-outsourcingowej oraz bieżące zarządzanie relacjami z klientami (obsługa kluczowych klientów oraz pozyskiwanie nowych).
  • Analiza rynku pod kątem branży HR.
  • Przygotowywanie ofert dla klienta oraz prowadzenie prezentacji produktowych.
  • Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich finalizacją.
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy, kontakt z pracownikami innych działów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Znajomość języka niderlandzkiego.
  • Mile widziane doświadczenia w sprzedaży usług outsourcingowych – Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!
  • Umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizje).
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Dofinansowanie do lekcji języków obcych.
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz.
  • Dofinansowanie za dojeżdżanie do pracy rowerem!

Kontakt telefoniczny: +48 532755496

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska