Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta (CC/01/19)

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna obsługa klientów firmy.
  • Odbieranie połączeń przychodzących i wychodzących.
  • Informowanie o aktualnej ofercie.
  • Sprzedaż produktów obecnym i nowym klientom firmy.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Zdolności interpersonalne, komunikatywność.
  • Łatwość wypowiadania się.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wykształcenie w kierunkach rolnictwo, biotechnologia, chemia. (może być w trakcie studiów)

Oferujemy:

  • Rozwojowe stanowisko, możliwość awansu.
  • Pracę w dynamicznym, życzliwym otoczeniu.
  • Wynagrodzenie podstawowe+atrakcyjny system premiowy.
  • Możliwość dopasowania godzin pracy do innych obowiązków.

 Czekamy na Twoje cv!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska