Specjalista ds. wycen (ASW/03/20)

 Opis stanowiska:

  • Czytanie i rozumienie specyfikacji, planów i danych technicznych związanych z produkcją okien, drzwi oraz ram celem szacowania (kalkulacji) cen dla klientów.
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej do zleceń produkcyjnych.
  • Praca z programem AutoCAD oraz WinPro.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z programy AutoCAD i WinPro.
  • Znajomość języka francuskiego minimum na poziomie B1.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy i komunikatywność.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 3.000€ brutto na start.
  • Pracę na długi okres.
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę belgijską.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska