Specjalista ds. Zakupów i Logistyki (EL/06/19)

Opis stanowiska:

  • Kontakt z klientem.
  • Współpraca z pracownikami działów produkcji i logistyki.
  • Nadzorowanie terminów wysyłek.
  • Zamawianie materiałów, organizacja transportu.
  • Przygotowywanie dokumentów przewozowych, technicznych.
  • Opracowywanie dostawców, klientów, artykułów w systemie ERP

Wymagania:

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie B2-C1.
  • Doświadczenie w kontakcie z Klientem, w budowaniu relacji.
  • Mile widziane kompetencje sprzedażowe, negocjacji.
  • Płynne poruszanie się w MS Office, mile widziane znajomość programu ERP oraz umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie+premię za brak absencji.
  • Liczne świadczenia urlopowe, świąteczne.
  • Umowę o pracę.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy.
  • Liczne szkolenia, możliwość awansu.

Zapraszamy do aplikowania!

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska