Spedytor (Sr/12/18)

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie zleceń transportowych na rynku.
  • Przygotowanie dla przewoźnika instrukcji przewozu, w tym podanie warunków przewozu, środka transportu oraz ustalenia trasy.
  • Wypracowanie jak najkorzystniejszych dla zleceniodawcy warunków transportu ładunku.

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie na podobnych stanowisku.
  • Znajomość giełd transportowych oraz firm korzystających z usług przewoźników w zakresie transportu ponadnormatywnego.
  • Umiejętność pracy z rysunkami technicznymi aby dopasować odpowiedni środek transportu do zlecenia.
  • Mile widziane wyższe wykształcenie.
  • Znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie+premię.
  • Pracę w renomowanej firmie na długi okres. (bez okresu próbnego)
  • Umowę o pracę.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon.

Zapraszamy do aplikowania!

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji pod nr tel: 539549417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska