Sprzedawca Frytek (FR/05/19)

 Opis stanowiska:

  • Miła i rzetelna obsługa klientów.
  • Przyjmowanie zamówień.
  • Przygotowywanie frytek belgijskich.
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
  • Możliwość realizowania swoich pomysłów, wiele okazji do rozwoju!

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie, chęć do pracy.
  • Nie musisz mieć doświadczenia, gwarantujemy super szkolenie w miłej atmosferze.
  • Książeczka sanitarno- epidemiologiczna (pomożemy w jej wyrobieniu)

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię od obrotu lokalu.
  • Super atmosferę, możliwość rozwoju i awansu na „super sprzedawcę”.
  • Szkolenie, które kompleksowo przygotuje Cię do pracy.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę.
  • Pracę w nowym lokalu w centrum Gdańska.

 Zapraszamy do kontaktu:  +48 882 167 625

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska