Sprzedawca / przedstawiciel handlowy (SNB/04/22)

 Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów internetowych dla stron i sieci internetowych oferowanych przez firmę.
  • Poszukiwanie potencjalnych klientów na określonym obszarze.
  • Przekazywanie raportów, umów, rozliczeń delegacji do przełożonego.
  • Utrzymywanie relacji z klientami.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie 15 € netto/h + prowizja od sprzedaży.
  • Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na belgijskim kontrakcie.
  • Gwarancję stabilnej pracy.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.

Czego oczekujemy:

  • Znajomości języka francuskiego na poziomie min. B2 (preferowane osoby po filologii).
  • Doświadczenia w sprzedaży.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 662 173 718
  • Decydując się na współpracę z nasza firmą, dostajesz gwarancję stabilności i ciągłości zatrudnienia. Zawsze współpracujemy z firmami, które gwarantują projekty długoterminowe. Jeśli będziesz chciał zmienić pracę, pomożemy Ci w znalezieniu innego pracodawcy, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska