Sprzedawca Robotów Humanoidalnych (RUM/06/19)

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie prezentacji sprzedażowych dotyczących inteligentnych systemów robotycznych.
  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów na rynku rumuńskim.
  • Przygotowywanie ofert dla klienta oraz prowadzenie prezentacji produktowych.
  • Negocjowanie umów oraz nadzór nad ich finalizacją.
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • Zainteresowanie nowymi technologiami, robotyką, IT (nie wymagamy wykształcenia/doświadczenia- wystarczy PASJA)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym.
  • Umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Znajomość j. rumuńskiego na poziomie C1-C2.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub polskiego na poziomie B2.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke, hoverboardy, drona i wiele innych!
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura oraz usług profesjonalnego fizjoterapeuty.
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!
  • Dofinansowanie do dojazdów rowerem do pracy.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska