Stażysta/ka w dziale Kadr i Płac (SKP/03/18)

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, zakładanie akt osobowych.
  • Weryfikacja kompletności dokumentów związanych z zatrudnieniem.
  • Pomoc przy rozliczaniu czasu pracy.
  • Obsługa i wysyłka korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Wsparcie zespołu w pracach administracyjno-biurowych.

Wymagania:

  • Chęć rozwoju swojej kariery w dziedzinie kadr i płac.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera.
  • Dobra organizacja pracy oraz sumienność.
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

Oferujemy:

  • 6 – miesięczny, płatny staż z PUP z możliwością stałego zatrudnienia po jego zakończeniu.
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed(prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Korzystanie z pokoju relaksu, w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke, hoverboardy, drona i wiele innych!
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
  • Dofinansowanie za dojeżdżanie do pracy rowerem!
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!

Informacje dodatkowe:

Kontakt telefoniczny77 543 18 40

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska