Szef Działu Jakości (SDO/01/21)

Dla naszego Klienta – Producenta obudów elektrycznych ze stali nierdzewnej poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Szefa Działu Jakości.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i kompetencji w międzynarodowej firmie.
  • Szkolenia z języków obcych.
  • Ubezpieczenia grupowe.
  • Premia regulaminowa.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Doświadczenie we wdrażaniu lub rozwoju systemu zarządzania jakością.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów w przypadku ich wystąpienia.
  • Znajomość narzędzi zarządzania jakością.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

 Zakres obowiązków:

  • Zarządzenie poprawnością przebiegu procesu produkcyjnego od strony jakościowej.
  • Analiza i raportowanie wskaźników jakości.
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych narzędzi kontroli i badania jakości.
  • Reprezentowanie firmy w zakresie zapewnienia jakości – audyty klientów i dostawców.
  • Odpowiedzialność za wdrażanie i utrzymywanie systemu zarządzania ISO, HACCP, OHSAS.
  • Planowanie audytów i organizowanie pracy audytorów oraz nadzór nad ich realizacja i działaniami po audytowymi.
  • Nadzór nad certyfikacją i standaryzacją produktów.
  • Przygotowanie przedsiębiorstwa do uzyskania/utrzymania odpowiednich świadectw jakości wydawanych przez uprawnione zewnętrzne organy certyfikujące.

Kontakt telefoniczny + 48 604 223 348

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska