Technik Systemów Zarządzania Produkcją (TSZ/08/22)

 Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych pod kątem działania systemu MES.
  • Zarządzanie zmianami w systemie MES i konfiguracja systemu MES.
  • Integracja nowych narzędzi z systemu MES.
  • Wprowadzanie usprawnień w zakresie systemu w celu zabezpieczenia procesu oraz zwiększenia efektywności produkcji.
  • Pomoc w zakresie integracji nowych obszarów produkcyjnych z systemem MES.
  • Wsparcie produkcji oraz Inżyniera Produkcji podczas budów pilotażowych.
  • Kontakt z dostawcą oprogramowania.
  • Współpraca z Inżynierem MES, Inżynierami, Kierownikami i Liderami produkcji oraz działami wspierającymi.
  • Raportowanie problemów i potencjalnych usprawnień oprogramowania do dostawcy oprogramowania.
  • Utrzymywanie miejsca pracy w należytym porządku oraz przestrzeganie zasad BHP.
  • Wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego.

 Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe w obszarze Inżynierii Produkcji, Automatyki lub Mechatroniki).
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Podstawowa wiedza nt. układów automatyki.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Język angielski na poziomie B1/B2.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w międzynarodowej grupie specjalistów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (premie + dodatki).
  • Pracę na jedną zmianę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

 Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: Ada  +48 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska