Test Manager

Obowiązki:

  • Doradztwo w zakresie ręcznej strategii testowania;
  • Wkłąd w rozwój wewnętrznych scenariuszy opracowanych w Javie;
  • Wkład w tworzenie i testowanie planów;
  • Przyczynienie się do zdefiniowania planów jakości projektu;
  • Pomoc w identyfikacji projektu;
  • identyfikowanie i opracowywanie przypadków testowych we współpracy z twórcami aplikacji, analitykami i przedstawicielami biznesu;
  • Realizacja przypisanych zadań;
  • Raportowanie i prezentacja postępu prac;
  • Wykonywanie przypadków testowych i scenariuszy testowych, w tym tworzenie defektów i śledzenie wad.
  • W zależności od okoliczności ekspert może zostać poproszony o udzielenie pomocy

Wymagania:

  • Znajomość procedur jakościowych;
  • Udowodniona znajomość metod i standardów testowania;
  • Doskonała znajomość strategii testów;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi testowych (RFT, Selenium, WebDriver, SOAPUI, …);
  • Java i Java EE jako język programowania;
  • Umiejętność rozumienia wymagań dotyczących aplikacji internetowych i usług internetowych (UML);
  • Zrozumienie relacyjnych baz danych (Oracle) i testowanie usług za pomocą SOAPUI (zrozumienie WSDL, XSD);
  • Bardzo dobra znajomość procesu wspierania systemów IT;
  • Zdolność integracji w środowisku międzynarodowym / wielokulturowym, szybkie możliwości samoczynnego startu i doświadczenie w pracy zespołowej;
  • Dobra umiejętność komunikacji w języku angielskim

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości €360,00 dziennie
  • Praca dla jednej z najbardziej prestiżowych organizacji w Europie – KOMISJI EUROPEJSKIEJ
  • Umowę na zasadzie freelancerki (B2B)

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska