UI/UX Designer

Opis stanowiska:

  • ścisła współpraca z innymi specjalistami
  • projektowanie światowej klasy produkty definiujące nasze środowisko
  • komunikacja z zespołem w celu uzyskania opinii
  • wspieranie zespołu na każdym etapie projektowania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość zasad iOS/Android oraz zasad projektowania stron internetowych
  • bardzo dobra znajomość Sketch, InVision, Adobe Creative Suite.
  • silny nacisk na organizację, logikę i analizę.
  • techniczne zrozumienie działania oprogramowania i usług w chmurze.
  • doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji i dokumentacji w języku angielskim.
  • zdolność do samodzielnej pracy, ale także w środowisku zespołowym.

Oferujemy:

  • wysoko konkurencyjne wynagrodzenie
  • międzynarodowe środowisko pracy działające w najciekawszych przestrzeniach współdziałających w Warszawie, Berlinie, Lizbonie i Nowym Jorku
  • nieograniczony dostęp do wysokiej jakości kawy
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby
  • biuro w centrum Warszawy (Business Link Astoria) z dużą ilością opcji dojazdów do pracy (bliskość przystanków autobusowych, tramwajowych i metra oraz ścieżek rowerowych)

  • Najnowsze
  • Polecane
  • Według kraju
  • Belgia
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska