fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Zbieranie zamówień – magazyn spożywczy Modlniczka (KRA/10/2023-HH/P/150)

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego,

  • podstawowa obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia do przewożenia palet,

  • prace porządkowe w obrębie magazynu,

Wymagania:

  • doświadczenie oraz znajomość języka nie są wymagane,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • motywacja do pracy,

  • punktualność, dokładność,

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,

  • odpowiednie szkolenie stanowiskowe,

  • stawka akordowa od 24,5 do 37 zł brutto za godzinę

  • praca w systemie 2-zmianowym 14-22 oraz 22-6 (od poniedziałku do piątku + niedziela – za każdą niedzielę jest jeden dzień w tygodniu wolny)

Magazyn znajduje się w miejscowości Modlniczka k. Krakowa

Start pracy możliwy od zaraz!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska