Ajutor de electric cu franceza(MOH/10/20)

Descrierea postului:

  • Munca într-o companie care amenajeaza bucătăria cu echipamente profesionale.
  • Instalarea de conexiuni, cutii electrice, prize, întrerupătoare.
  • Conectarea echipamentelor și a mașinilor.
  • Instalare cu conectarea dispozitivelor electrice.

Ceea ce oferim:

  • Salariu: 13 € net / oră.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Unelte pentru îmbrăcăminte de lucru și de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
  • Programul „Recomandați un loc de muncă” pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență pe o poziție similară.
  • Cunoștințe comunicative de franceză.

Avantajele suplimentare vor fi:

  • Permis de conducere B.
  • Posibilitatea de a lua propria mașină.

Informatii suplimentare:

  • Date de contact: +48 734141551.
  • Munca de acum!

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia