Ajutor electrician (APE/06/19)

Descriere post:

  • Lucrați într-o companie care se ocupă cu instalarea de fibră optică.
  • Lucrări electrice în clădiri publice (de exemplu stadioane).
  • Scoateți cablurile / instalațiile vechi și înlocuiți-le cu altele noi.
  • Cabluri de tăiere, orificii de găurire pentru instalații etc.

Cerinte:

  • Experiență în lucrul într-o poziție similară.
  • Cunoștințele de limba engleză sunt binevenite.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Masina proprie – bun venit.

Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Posibilitatea unei cooperări pe termen lung.
  • Apartamentul este gratuit, complet echipat.
  • Asigurări garantate în Polonia și în străinătate.
  • Abilitatea de a primi avans in prima lună de muncă.
  • Asistență la distanță cu consultanți pe întreaga durată a proiectului.
  • Costurile returnate de depreciere a mașinii și de navetă.
  • Garantarea a 40 de ore de lucru pe săptămână (ore suplimentare).
  • Ajutator în organizarea unei călătoriei în Belgia.

Informatii suplimentare:

  • Munca cat mai curant.
  • Contact telefonic : +40 312 296 055; +48 539 924 884

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia