fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Desenator AutoCAD 2D i 3D (OBK/05/19)

Descriere post:

  • Munca in firma ce se ocupa cu proiectarea mobilei de bucatarie si de interiori.
  • Citirea si realizarea desenului tehnic in conformitate cu comenzi.
  • Proiectarea 2D i 3D in programul AutoCAD.

Ce oferim:

  • Angajare stabilă pe baza contractului de muncă.
  • Plata salariului la termin până pe data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a primi avans în prima lună de muncă.
  • Cazare organizată și achitată de către noi.
  • Echipament,instrumente și îmbrăminte de muncă.
  • Transport gratuit până la locul de muncă – rambursam deprecierea combustibiluui dacă te deplasezi cu masina personală.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Consultanță de la distanță pe toată durata proiectului.
  • Programul ”Recomandă job-ul” pentru fiecare persoană recomandată, care va lucra cu noi 3 luni, obții de la 150 până la 300€.

Ce cerem:

  • Experienta pe un post similar.
  • Cunostinte comunicative a limbii engleza si/sau olandeze.
  • Buna cunoastere a deservirii programului AutoCAD 2D/3D.
  • Cunoasterea pachetului ERP (Navision), Topsolid si Ardis- sau similare.
  • Experienta în sectorul industria mobilierului.
  • Carnet de conducere cat.B
  • Abilitatea muncii in echipa si sub presiunea timpului.
  • Constiinciozitate, acuratete si responsabilitate.

Informații suplimentare:

  • Lucrul de Acum!
  • Contact: 312 296 055; +48 539 924 884
  • Dacă nu aveți experiența cerută, nu vă descurajați! Aplicați și vom încerca să găsim un loc de muncă pentru dvs.!

Cum putem să Vă ajutăm?

Agata Kościarz
Senior Recruitment Officer Contactați-ne