fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Dulgher (DTV/01/17)

Descrierea postului:

  • Efectuarea lucrărilor de dulgherie la acoperișuri plane și abrupte.
  • Efectuarea sarpantei, asezarea și răsucirea acesteia, efectuarea coșuri de fum.
  • Acoperirea acoperisului cu țigle și hârtia de gudron, membrana izolatoare.
  • Montaj: jgheaburi, burlane, cornișă, lambriu intrados.
  • Demontarea acoperișurilor vechi, îndepărtarea resturilor, curățarea locului de muncă.
  • Ocazional, montarea placilor de gips-carton si a tavanelor suspendate in interioru cladirilor.

Cerinţe:

  • 5 ani de experiență de lucru pe postul de dulgher.
  • Diploma de dulgher.
  • Cunoasterea la nivel comunicativ a limbii franceze – o condiție esentială!
  • Fara contraindicații pentru lucrul la înălțime.
  • Masina personala este un atuu.
  • Abilitatea de a lucra în echipă.

Oferim:

  • Salariu atractiv de 13 euro net/h.
  • Apartament gratuit, complet echipat.
  • Asigurare garantata.
  • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru.
  • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului.
  • Transport gratuit – Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma.
  • Haine de lucru si echipament pentru muncă

Informatii suplimentare:

Data inceperii: cat mai curand posibil

  • Contact: +4 0729 152 610

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?