Dulgher (GCV/10/18)

 Descrierea postului:

  • Indeplinirea muncii de montare a acoperisurilor.
  • Munca la inaltime.
  • Constructia structurii de acoperis, a cadrului.
  • Acoperirea suprafetei cu placi.
  • Montarea jgheaburilor si a izolatiei (membrana de acoperis).
  • Punerea papei pe cald cat/si pe rece.
  • Acoperirea cu tabla galvanizata si sudarea elementelor aferente.

 Cerinte:

  • 3 ani experienta pe un post similar.
  • Cunostinte comunicative a limbii engleze sau olandeze.
  • Lipsa cointraindicatiilor muncii la inaltime.
  • Permis de conducere cat.B – binevenit.
  • Automobil personal- atuu.
  • Abilitatea muncii in echipa.

 Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Munca pe termen lung
  • Cazare gratuită ( in totalitate echipat ),
  • Asigurare garantată în Polonia cat și în străinătate,
  • Posibilitate de a accesa avansuri în prima luna.
  • 40 de ore de muncă săptămânal – garantate.
  • Îngrijire îndepărtată pe tot timpul proiectului.
  • Restituire costurilor de amortizare automobilului privind deplasarea de la locul de munca la locul de cazare si vice-versa.
  • Îmbrăcăminte de lucru și unelte pentru munca.
  • Ajutor/Sprijin în timpul organizării transportului până în Belgia.

Informatii suplimentare:

  • Munca cat mai curand posibil.
  • Date de contact: +40 312296055; +48 539924884;

Cum putem să Vă ajutăm?

Agata Kościarz
Senior Recruitment Officer Contactați-ne