Instalator mochete, PVC, linoleum (MPS/11/17)

Descrierea postului:

  • Montaj acoperitoare podele in cladiri publice (spitale, hoteluri, birouri, etc.).
  • Montaj pardoseli din PVC, linoleum, cauciuc, vinil, rasina.
  • Pregatirea terenului pentru montarea pardoselilor.
  • Pregatirea mortarului de nivelare (Egaline).
  • Lipirea pardoselilor prin metode la cald si la rece, frezare si slefuire.
  • Operarea masinilor pentru montaj si incalzire podea: masina de curatat Columbus, freza pentru podele Groover Leister, incalzitor podea Leister, incalzitor de mana Triac Leister.

Cerinţe:

  • Experienta de lucru pe un post similar de minim 3 ani.
  • Cunostinte la nivel comunicativ de limba engleza sau germana.
  • Acuratete si responsabilitate la locul de lucru.
  • Mașina personala este un avantaj la angajare.

Va oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Apartament gratuit, complet echipat.
  • Asigurare garantata.
  • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru.
  • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului.
  • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma.
  • Garantate 40 ore de lucru pe saptamana (posibilitatea de a lucra ore suplimentare).
  • Haine de lucru si echipament pentru muncă.

Informații suplimentare:

  • Data inceperii: cat mai curand posibil!
  • Telefon de contact: 0040 312296055.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia