fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Instalator sanitar (DRH/02/21)

Pentru carantina, achitam 200 euro.

Descrierea postului:

  • Montarea instalatiilor sanitare in apartamente, hoteluri, camine, cladiri de birouri, etc.
  • Instalarea conductelor din PVC, GEBERIT PE, MEPLA si MAPRES.
  • Montarea alba..

Oferim:

  • Salariu: 15,53 € brut / oră.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
  • Programul „Recomandați un loc de muncă” pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență de munca ca instalator.
  • Abilitatea de a folosi un sertizator de țevi.
  • Abilități de muncă independentă cu desenul tehnic.
  • Capacitatea de a sudura prin țevi din PE – ca un avantaj.
  • Cunoasterea limbii engleză – binevenita.
  • Permis de conducere categoria B – ca atu.
  • Abilitați de lucru în echipă.

Informatii suplimentare:

  • Date de contact: +48 734 141 551.
  • Munca de acum!

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?