fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Instalator sisteme sanitare (DRH/08/19)

Descriere post:

  • Instalarea instalațiilor sanitare în apartamente, hoteluri, dormitoare, clădiri de birouri etc.
  • Instalarea conductelor din PVC, GEBERIT PE, MEPLA și MAPRES.
  • Instalarea în alb.

Oferta este prietenoasă pentru persoanele de peste 45 de ani! Aplicați direct pentru acest job sau alăturați-vă programului nostru  praca.weegree.com!

Cerinte:

  • Experiență în activitatea de instalator.
  • Posibilitatea de a acționa o sertizoare de țeavă.
  • Posibilitatea de a lucra independent cu un desen tehnic.
  • Abilitatea de a suda conductele PE PE ca avantaj.
  • Cunoașterea limbii engleze – binevenite.
  • Permis de conducere categoria B – ca activ.
  • Capacitatea de a lucra în echipă.

Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Munca pentru o perioadă lungă de timp.
  • Cazare gratuita, complet utilata.
  • Asigurări garantate în Polonia și în străinătate.
  • Posibilitatea de a primi avans in prima saptamană de angajare.
  • Consultanșă de la distanță de-a lungul întregii perioade a angajarii.
  • Costurile returnate de depreciere a mașinii.
  • Garantarea a 40 de ore de lucru pe săptămână (ore suplimentare).
  • Haine de lucru și echipament de lucru.
  • Ajutor în organizarea călătoriiei catre Belgia.

Informații suplimentare

  • Contact:
    +40 312 296 055
    +48 539 924 884

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?