Mecanic camioane (PAS/04/21)

Descrierea postului:

  • Repararea și întreținerea camioanelor Mercedes și Renault.
  • Reparare, intretinere remorci si semiremorci.
  • Indelinirea lucrărilor mecanice legate de: ambreiaj, frâne, suspensie, caroserie, anvelope, motor, răcitoare, circuite de aer (pneumatice) etc.

Oferim:

  • Remunerarea: 16 euro brut/h.
  • Achitarea in termen a remunerarii de pana la data de 10 a fiecarei luni.
  • Posibilitatea incasarii avansurilor dupa prima luna a angajarii.
  • Cazare organizata si achitata de catre noi.
  • Transportul decontat in limita a 100 euro, dupa 160h lucrate.
  • Instrumente de munca si imbracaminte de protectie.
  • Transport gratuit catre munca – se acorda automobil de serviciu.
  • Deservirea complexa inaintea plecarii.
  • Suport de la distanta a coordonatorului pe toata durata proiectului.
  • Program „Recomanda o persoana” pentru fiecare persoana ce o angajam din recomandare, persoana ce va activa 3 luni, veo obtine de la 150 la 300€.

La ce ne asteptam:

  • Experienta min 3 ani in domeniu.
  • Cunoasterea la nivel conversational al limbii franceze.
  • Carnet de conducere categoria B.

Informatii suplimentare: +40 729 152 607

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia