Mecanic masini agricole(LMR/01/21)

Descrierea postului:

  • Repararea și întreținerea mașinilor și echipamentelor agricole.
  • Repararea/înlocuirea anvelopelor.
  • Diagnosticarea și repararea defecțiunilor electronice.
  • Repararea motoarelor, cutiei de viteze, suspensiei.
  • Reparații hidraulice, pneumatice, mecanice, depanare etc.

Oferim:

  • Salariu: 2500 € net / luna.
  • Va garantam munca stabila.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Decontarea transportului in limita a 100 euro, dupa 160 ore lucrate.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență pe o pozitie similara.
  • Cunoștințe comunicative de franceză sau engleza.
  • Cunoașterea problemelor tehnice în domeniul mecanicii mașinilor agricole.
  • Permis de conducere, categoria B.

Informatii suplimentare: +40 729 152 607

Email: v.burada@weegree.com

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia