Montator panouri fotovoltaice (DL/04/2021)

Descrierea postului:

  • Montarea de panouri fotovoltaice pe case particulare.
  • Cablare instalare, conexiune panouri
  • Efectuarea instalării complete a panourilor pe partea de electricitate.

Oferim:

  • Salariu: 2300 €/ lună net (în mână).
  • Va garantam munca stabilă cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Dupa o luna de munca se ramburseaza o directie a transportului international (100 euro).
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență pe o poziție similară.
  • Fiabilitate, disponibilitate, independență.

Un avantaj suplimentar va fi:

  • Posibilitatea de a lua propria mașină.
  • Permis de conducere.
  • Cunoașterea limbii franceze.

Informatii suplimentare:

  • Munca cat mai curand posibil!
  • Date de contact: +40 729 152 610.
  • Prin decizia de a coopera cu compania noastră, veți obține o garanție de stabilitate și continuitate a angajării. Lucrăm întotdeauna cu companii care garantează proiecte pe termen lung. Dacă doriți să vă schimbați locul de muncă, vă vom ajuta să găsiți un alt angajator potrivit pentru Dvs.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia