Montator sisteme de ventilație (/05/19)

 Descrierea postului:

  • Montajul ventilației.
  • Montajul izolației canalurilor de ventilație.
  • Montajul canalurilor de ventilație.
  • Munca bazate pe plan.

Cerințe:

  • Experiența în munca în montajul ventilațiej .
  • Cunoasterea limbii engleze – binevenita.
  • Masina persoanala este un atuu.
  • Disponibilitate, conștiinciozitate i incredere in sine.

Noi oferim:

  • Salariu atractiv 12 euro net/pe ora.
  • Munca pe termen lung.
  • Cazare gratuită.
  • Asigurare garantată în Polonia și în străinătate.
  • Posibilitate să retragă avansuri în prima luna.
  • 40 de ore de muncă săptămânal – garantate.
  • Îngrijire îndepărtată prin tot timpul proiectului.
  • Restituire costurilor din cauza legăturii la munca și amortizarii mașinii.
  • Îmbrăcăminte de lucru și unelte pentru munca.
  • Ajutor/Sprijin în timpul organizării transportului până în Belgia.
  • Demult n-ai folosit limbi străine? Fără probleme, Weegree oferă cursul accelerat pentru candidați selectați.

Informații suplimentare:

Numerul telefon de contact: +40 312296055; +48 539924884.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia