Montator sisteme de ventilație (LTW/07/18)

 Descrierea postului:

  • Montajul ventilației în spital.
  • Montajul izolației canalurilor de ventilație.
  • Montajul canalurilor de ventilație.
  • Munca bazate pe plan.

Cerințe:

  • Experiența în munca în montajul ventilațiej .
  • Cunoasterea limbii engleze – binevenita.
  • Masina persoanala este un atuu.
  • Disponibilitate, conștiinciozitate i incredere in sine.

Noi oferim:

  • Salariu atractiv 2080€ net/luna + ore suplimentare.
  • Munca pe termen lung.
  • Cazare gratuită ( pe deplin echipat ).
  • Asigurare garantată în Polonia și în străinătate.
  • Posibilitate să retragă avansuri în prima luna.
  • Restituirea transportului international in valoare de 100 euro dupa 160h lucrate.
  • Îngrijire îndepărtată prin tot timpul proiectului.
  • Restituire costurilor din cauza legăturii la munca și amortizarii mașinii.
  • Îmbrăcăminte de lucru și unelte pentru munca.
  • Ajutor/Sprijin în timpul organizării transportului până în Belgia.
  • Programul de recomandare se achita 200 euro daca persoana recomandata lucreaza min 40h.

Informații suplimentare:

  •  Date de contact:+48 539 198 295.
  • Munca cat mai curand posibil!

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia