fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Montator structuri metalice(ETS/01/22)

Descrierea postului:

  • Sarcini principale : se lucreaza cu constructii din metal, indeosebi otel precum scari, balustrade, porti si garduri.
  • Se lucreaza 40-50 ore pe saptamana.

Oferim:

  • Castiguri salariale de pana la 2400 € net/h.
  • Va garantam munca stabila.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Decontarea transportului in limita a 100 euro, dupa 168 h lucrate.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Asistenta la distanță pe toată durata proiectului.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență pe o poziție similară.
  • Cunostinte de sudare.
  • Cunoștiinte comunicative de limba franceza.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Fiabilitate, disponibilitate, independență.

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la: +40721.100.393

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?