Montatori acoperisuri (VB 02/21)

                                   Pentru carantina achitam 200 euro.

Descrierea postului:

  • Montare de acoperisuri simple si inclinate din zinc.
  • Montarea scheletelor, coșurilor de fum, așezarea tiglei.
  • Repararea și demontarea acoperișurilor vechi și deteriorate
  • Asistenta in realizarea acoperisurilor
  • Izolarea acoperisurilor

Oferim:

  • Salariu: 14 € net / oră pentru inclinate si 13 € net pentru simple.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
  • Programul „Recomandați un loc de muncă” pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență pe o poziție similară.
  • Cunoașterea comunicativa a limbii franceze.
  • Puterea fizică, precizia și viteza de lucru.
  • Diligență, inventivitate și abilitatea de a lucra în grup.

Avantajele suplimentare vor fi:

  • Permis de conducere categoria B
  • Propria mașină.

Informatii suplimentare:

    • Contact telefonic: +48 734141551

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia