Operator freza CNC (FLX/03/18)

Descrierea postului:

  • Firma se ocupa cu prelucrarea pieselor turnate gata pentru ansamblare( elemente pentru compreasoare, masini agricole si motoare).
  • Deservirea masinilor CNC Mazak.
  • Montare si demontarea uneltelor.
  • Masurarea elementelor utilizand micrometrul (eroare pana la
  • Decuplarea si ambalajul elementelor conform instructiunilor.
  • Mentinerea masinilor in stare bunar.
  • Controlul calitatii pieselor prelucrate
  • Lucrul cu desenul tehnic..
  • Munca in 2 schimburi.
  • Productia in serie a elementelor mari.

Cerinţe:

  • Min. 2-3 ani de experienta pe post similar.
  • Cunoașterea la nivel comunicativ a limbii franceze.
  • Abilitatea de a lucra pe baza de desen/plan tehnic si elemente de masurare.
  • Masina personala este un atuu.

Va oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Apartament gratuit, complet echipat.
  • Asigurare garantata.
  • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru.
  • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului.
  • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma.
  • Haine de lucru si echipament pentru muncă.
  • Ajutor/Sprijin în timpul organizării transportului până în Belgia.

Informații suplimentare:

  • Angajam Imediat!
  • Numarul de contact +40 312 296 055.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia