Operator freze CNC (RRA/05/19)

Descriere post:

  • Compania se ocupă cu producția de piese din aluminiu pentru industria de curse.
  • Locul munca: operator freze CNC cu 3, 4 și 5 axe Mazak, OKK, Okuma cu controlul Mazatrol, Fanuc și Okuma.
  • Selecția materialelor din depozit, pregătirea, prelucrarea pe o mașină CNC.
  • Lucrul pe baza desenului tehnic și instrumente de măsurare.
  • Producția unității, lot mic. Se lucrareaza într-un sistem de 2 schimburi (6: 00-14: 00 sau 14: 00-22: 00)

Cerinte:

  • Experiență în lucrul la mașinile de frezat menționate mai sus.
  • Abilitatea de a programa este binevenită.
  • Comportament bun al limbii engleze sau germane.
  • Abilitatea de a lucra pe baza desenelor tehnice 2D și 3D – ca un avantaj.
  • Calitate ridicată a muncii, precizie, fiabilitate, independență!
  • Masina proprie, bine ai venit.

 Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Munca pe termen lung
  • Cazare gratuită ( in totalitate echipata),
  • Asigurare garantată în Polonia cat și în străinătate,
  • Posibilitate de a accesa avansuri în prima luna.
  • 40 de ore de muncă săptămânal – garantate.
  • Îngrijire îndepărtată pe tot timpul proiectului.
  • Restituire costurilor de amortizare automobilului privind deplasarea de la locul de munca la locul de cazare si vice-versa.
  • Imbrăcăminte de lucru și unelte pentru munca.
  • Ajutor/Sprijin în timpul organizării transportului până în Belgia.

Informatii suplimentare:

  • Munca cat mai curand posibil!
  • Date de contact: +40 312296055; + 48 539924884.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia