Operator presă flexografică (ECP/01/21)

 Descrierea postului:

  • Deservirea presei flexo Utec Diamond.
  • Amestecarea culorilor pentru a obține culoarea comandată.
  • Conversia mașinilor și setarea parametrilor de producție
  • Tipărirea pe diferite tipuri de filme, PVC termocontractabil, ambalarea produselor alimentare, cutii de carton.
  • Control de calitate.

Oferim:

  • Salariu: 15,56 euro brut / oră.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
  • Programul „Recomandați un loc de muncă” pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.

 Ce asteptam:

  • Experiență în deservirea presei flexografice.
  • Cunoașterea limbii engleze sau olandeze.
  • Puterea fizică, acuratețea, diligența.

Un avantaj suplimentar va fi:

  • Permis de conducere B
  • Posibilitatea de a-ți lăsa propria mașină.

Informatii suplimentare:

  • Date de contact: +4 0729 152 610
  • Munca cat mai curand posibil!

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia