Operator/ Programator CNC (OBM/05/2021)

Descrierea postului:

  • Lucrați într-o companie care se ocupă de producția de mobilier de bucătărie și amenajări interioare.
  • Mașină: centru de prelucrare CNC Homag cu programare în WOODWOP 7.0, 7.1.
  • Număr de axe: 5
  • Unitatea de producție.
  • Prelucrarea scândurilor din lemn de la găurire pana la frezare.
  • Plasarea elementelor pe mașină și setarea parametrilor pentru frezare.
  • Citirea planurilor tehnice pentru a verifica dacă totul a fost făcut corect.
  • Lucrați în atelierul de producție.

Ceea ce oferim:

  • Tarif: 2400 € net / luna.
  • Garantarea muncii stabile.
  • Angajare stabilă pe baza unui contract de muncă.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență în lucrul într-o poziție similară.
  • Abilități de citire a desenului tehnic.
  • Cunoștințe comunicative de engleză sau olandeză.
  • Permis de conducere categoria B.

Avantajele suplimentare vor fi:

  • Interes pentru industria decorațiunilor interioare.

Informații suplimentare:

  • Contactați telefonic: 0729 152 607
  • Prin decizia de a coopera cu compania noastră, veți obține o garanție de stabilitate și continuitate a angajării. Lucrăm întotdeauna cu companii care garantează proiecte pe termen lung. Dacă doriți să vă schimbați locul de muncă, vă vom ajuta să găsiți un alt angajator potrivit pentru dvs.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia