Operator-progrmator CNC (FTN/06/19)

Descrierea postului de munca:

  • Lucrați într-o companie implicată în proiectarea, producerea, întreținerea și înlocuirea ventilatoarelor industriale, a filtrelor și a extractoarelor.
  • Lucrul ca operator și programator al mașinilor de frezat cu mașini de comandă și strung marca Heidenhain cu control CTEK KMD 100.
  • Lucrarea implică prelucrarea axei flanșelor și elementelor metalice.
  • Lucrul cu un desen tehnic 3D.
  • Producție unitate, lot mic până la max. 400 mm.

Cerinte:

  • Experiență în operarea-programarea mașinilor de frezat și / sau mașini de strunjit.
  • O buna cunoastere a limbii engleze.
  • Abilitatea de a lucra pe baza desenelor tehnice 3D.
  • Calitatea înaltă a muncii, independența și capacitatea de a lucra într-un grup.
  • Masina proprie, bine venit.

 Oferim:

  • Salariul atractiv
  • Cazare gratuita complet mobilata si utilata.
  • Asigurare de munca in Polonia si in strainatate.
  • Posibilitatea de a lua avans in prima luna de lucru.
  • Consultant pe toata perioada de angajare.
  • Garantate 40 ore pe saptamana.
  • Decontare cheltuieli pentru naveta.

 Informatii suplimentare:

  • Contact la numerele de telefon: +40312296055 sau +48539924884.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia