Operator strung/freze CNC (CAP/03/19)

Descriere post:

  • Deservirea strungului de 2 axe sau freze de 3,4,5 axe Mazak si Integrex.
  • Material: otel negru si inoxidabil, aluminiu, plastic, titan.
  • Diametrul maxim de strunjire max 600 mm lungime pana la 1m.
  • Productie in serie de la 5 la 500 buc.

Cerinte:

  • 2 ani experienta pe un post similar.
  • Experienta in domeniul programarii masinilor- binevenita.
  • Cunoasterea comunicativa a limbii franceze sau germane.
  • Buna cunostinta a setarii si deservirii strungurilor.
  • Abilitatea citirii desenului tehnic.
  • Acuratete si precizie.

Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Munca pe termen lung
  • Cazare gratuită ( in totalitate echipata),
  • Asigurare garantată în Polonia cat și în străinătate,
  • Posibilitate de a accesa avansuri în prima luna.
  • 40 de ore de muncă săptămânal – garantate.
  • Îngrijire îndepărtată pe tot timpul proiectului.
  • Restituire costurilor de amortizare automobilului privind deplasarea de la locul de munca la locul de cazare si vice-versa.
  • Imbrăcăminte de lucru și unelte pentru munca.
  • Ajutor/Sprijin în timpul organizării transportului până în Belgia.

Informatii suplimentare:

  • Munca cat mai curand posibil!
  • Date de contact: +40 312296055; + 48 539924884.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia