Operatori productie (fabrica de mobila) cu minima experienta

Descrierea postului:

  • Lucrul la banda pentru o fabrica care produce mobila de bucatarie pe comanda. Munca consta in asamblarea pieselor produse deja.
  • Asamblarea pe baza desenului tehnic.

Oferim:

  • Salariu: 11,00 euro net / oră.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.

La ce ne așteptăm:

  • Experienta in domeniu.
  • Cunoasterea unei limbi: engleza sau franceza.

Un avantaj suplimentar va fi:

  • Posibilitatea de a lua propria mașină.
  • Automobilul personal.

Date de contact:

  • +40 729 152 607

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia