fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Pavator (RB/01/19)

Descrierea postului:

  • Pregătirea terenului pentru aplicarea pavajului,
  • Asezarea dalelor pentru pavaj din beton și alte materiale (granit, piatra naturala, etc.).
  • Lucru pe teren (parcari, alei, terase, garduri).
  • Asezarea tevilor de drenaj.

Cerinte:

  • Experienta min. de 2 ani de lucru ca si pavator.
  • Cunoștințe de limba engleză sau germana.
  • Abilitatea de a citi planuri.
  • Mașina proprie este un atuu.
  • Forta fizica.
  • Disponibilitate, conștiinciozitate și independenta.

Oferim:

  • Salariu atractiv
  • Munca pe termen lung intr-o companie de renume
  • Apartament gratuit, complet echipat.
  • Asigurare garantata.
  • Posibilitatea acordarii avansurilor in prima luna de munca.
  • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma.
  • Garantat 40 de ore de munca pe saptamana
  • Haine de lucru si echipament pentru munca.

Informatii suplimentare:

Data inceperii: cat mai curand posibil!

Date de contact: +40312296055; +48539924884.

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?