Programator-Operator CNC Strung(JOP/06/21)

Descrierea postului:

  • Operarea și programarea strungurilor: NEXUS 200 II MS CNC Mazak Quick Load Servo II și NEXUS 250 II și centrul de prelucrare vertical Smart 530 C Mazak.
  • Fixarea sculei.
  • Lucrați pe mașini cu 2 și 3 axe.
  • Materiale: oțel, oțel inoxidabil, aluminiu.
  • Diametrul maxim de strunjire maxim 600 mm, lungimea de până la 1 m.
  • Seria mică 5-20 bucăți și seria mare 100-1000 bucăți.

Ceea ce oferim:

  • Tarif: 17,00 € brut  / oră.
  • Garanție de munca stabilă.
  • Angajare stabilă pe baza unui contract de muncă.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Rambursarea cheltuielilor de călătorie de până la 100 EUR, după 160 de ore de muncă.
  • Unelte de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
    Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
  • Programul „Recomandați un loc de muncă” pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență în lucrul ca operator și programator de mașini CNC cu control mazatrol.
  • Cunoștințe comunicative de engleză sau olandeză.
  • Abilități de citire a desenului tehnic.
  • Posibilitatea de a lua cu dvs. propria mașină va fi un avantaj suplimentar.

Informații suplimentare:

  • Contact: +4 0729 152 610
  • Prin decizia de a coopera cu compania noastră, veți obține o garanție de stabilitate și continuitate a angajării. Lucrăm întotdeauna cu companii care garantează proiecte pe termen lung. Dacă doriți să vă schimbați locul de muncă, vă vom ajuta să găsiți un alt angajator potrivit pentru dvs.

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia