fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Programator/Operator CNC(RPA/04/21)

Descrierea postului:

  • Programarea si operarea frezelor cu control Fanuc  (limbaj ISO ).
  • Reglarea mașinii, întreținerea mașinii, controlul calității componentelor fabricate.
  • Producerea diferitelor tipuri de elemente.
  • Lucrul cu instrumente tehnice de desen și măsurare.
  • Munca pr baza materialelor precum: oțel, oțel inoxidabil, aluminiu.

Ceea ce oferim:

  • Salariul: 13 € net / oră.
  • Angajare stabilă pe baza unui contract de muncă.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a colecta plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
  • Programul „Recomandați un loc de muncă”, pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300 €.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență în lucrul pe mașini de frezat / centre de prelucrare Fanouk
  • Cunostinte bune de limba franceza si/sau engleza.

Un avantaj suplimentar va fi:

  • Posibilitatea de a-ți lua propria mașină.

Informatii suplimentare:

  • Contacte telefonice: +48 734141551.
  • Dacă nu aveți experiența necesară, nu vă descurajați! Aplicați și vom încerca să vă găsim un loc de muncă!

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?