fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Programator/Operator freza CNC (MAZAK) (FF/01/20)

Descrierea postului:

  • Programare independenta a frezelor CNC cu 3 axe Mazak Smart 530C cu control Mazatrol Matrix II sau Mazak Fusion 640.
  • Selectarea materialelor din depozit, pregătirea, prelucrarea pe o mașină CNC.
  • Lucrați cu desene tehnice și instrumente de măsurare.
  • Elemente de fabricație bazate pe dimensiuni specifice și desene pe cont propriu la momentul potrivit și finisarea acestora.
  • Măcinarea elementelor și produsul finit.
  • Lucrați pe materiale precum oțel, aluminiu și materiale artificiale.
  • Producția de unități, producția de loturi mici.
  • Întreținerea mașinii atunci când este necesar.

Ce oferim:

  • Salariul: 12-14 € in functie de experienta.
  • Angajare stabilă pe baza contractului de muncă.
  • Plata salariului la termin până pe data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a primi avans în prima lună de muncă.
  • Cazare organizată și achitată de către noi.
  • Echipament,instrumente și îmbrăminte de muncă.
  • Transport gratuit până la locul de muncă – rambursam deprecierea combustibilului dacă te deplasezi cu masina personală.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Consultanță de la distanță pe toată durata proiectului.
  • Programul ”Recomandă job-ul” pentru fiecare persoană recomandată, care va lucra cu noi 3 luni, obții de la 150 până la 300€.

Ce cerem:

  • Experiență: minim un an de muncă la o mașină de frezat cu control Mazatrol.
  • Cunoașterea materialelor și viteza de tăiere.
  • Experiență în prelucrarea metalelor și a oțelului.
  • Abilități tehnice de citire a desenului.
  • Muncă de înaltă calitate și independență!

Un avantaj suplimentar va fi:

  • Cunoașterea limbii engleze sau olandeze.
  • Posibilitatea de a Va deplasa cu mașina proprie.

Informații suplimentare:

  • Lucrul de Acum!
  • Contact: 312 296 055; +48 539 924 884
  • Dacă nu aveți experiența cerută, nu vă descurajați! Aplicați și vom încerca să găsim un loc de muncă pentru dvs.!

Cum putem să Vă ajutăm?

Agata Kościarz
Senior Recruitment Officer Contactați-ne