Programator/Operator strung CNC (Mazak) (FF/01/20)

Descrierea postului:

  • Programarea si operareaq independenta a strungurilor  CNC Mazak cu limbajul Mazatrol.
  • Selectia  materialelor din depozit, pregatirea, tratamentul la masina CNC.
  • Lucrul cu desenul tehnic si instrumente de masurare .
  • Executia elementelor bazate pe dimensiune concrete si desene in timpul specificat.
  • Polizarea elementelor si produsului gata.
  • Lucrul cu materialele: otel, aluminiu si materiale plastice.
  • Productie unitati.
  • Intretinerea masinii, daca va fi necesar.

Ce oferim:

  • Angajare stabilă pe baza contractului de muncă.
  • Plata salariului la termin până pe data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a primi avans în prima lună de muncă.
  • Cazare organizată și achitată de către noi.
  • Echipament,instrumente și îmbrăminte de muncă.
  • Transport gratuit până la locul de muncă – rambursam deprecierea combustibilului dacă te deplasezi cu masina personală.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Consultanță de la distanță pe toată durata proiectului.
  • Programul ”Recomandă job-ul” pentru fiecare persoană recomandată, care va lucra cu noi 3 luni, obții de la 150 până la 300€.

Ce cerem:

  • Min. 1 an experiență pe post operator sau/și programator strung cu controlul Mazatrol.
  • Cunoașterea la nivel comunicativ a limbii engleze sau olandeze.
  • Cunostinta materialelor si vitezei de taiere.
  • Experienta in prelucrarea metalului si  a otelului.
  • Abilitatea de a lucra pe baza de desen tehnic.
  • Lucrul de inalta calitate, precizie, onestitate, incredere de sine!
  • Masina personala – atuu.

Informații suplimentare:

  • Lucrul de Acum!
  • Contact: 312 296 055; +48 539 924 884
  • Dacă nu aveți experiența cerută, nu vă descurajați! Aplicați și vom încerca să găsim un loc de muncă pentru dvs.!

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia