fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Programator/operator strung CNC (WWT/12/18)

Descriere post:

  • Programare si deservirea strungurilor CNC Fat Haco TUR MN 560/630/710  cu sistem de control Sinumerik 840D).

  • Elemente de strunjire sunt din oțel negru și oțel inoxidabil.

  • Pregatirea si setarea masinilor, selectarea uneltelor de productie, programarea masinilor CNC.

  • Setarea masinilor de 2 axe.

  • Producția unitara.

  • Diametru maxim 800 mm lungime până la 5000 mm.

Cerinte:

  • Min. 3 ani experienta pe postul de operator strung CNC.

  • Cunoasterea comunicativa a limbii engleze – binevenita.

  • Buna cunostinta a setarii, operarii si a programarii strungurilor cu controlul Sinumerik.

  • Buna cunostinta a desenului tehnic.

  • Acuratete si precizie in munca.

Oferim:

  • Salariu atractiv.

  • Munca pe termen lung

  • Cazare gratuită ( in totalitate echipata),

  • Asigurare garantată în Polonia cat și în străinătate,

  • Posibilitate de a accesa avansuri în prima luna.

  • 40 de ore de muncă săptămânal – garantate.

  • Îngrijire îndepărtată pe tot timpul proiectului.

  • Restituire costurilor de amortizare automobilului privind deplasarea de la locul de munca la locul de cazare si vice-versa.

  • Imbrăcăminte de lucru și unelte pentru munca.

  • Ajutor/Sprijin în timpul organizării transportului până în Belgia.

Informatii suplimentare:

  • Munca cat mai curand posibil!

  • Date de contact: +40 312296055; + 48 539924884.

Cum putem să Vă ajutăm?

Agata Kościarz
Senior Recruitment Officer Contactați-ne