Proiectant AutoCAD (sisteme de ventilatie) (KPW/06/19)

 Descrierea postului:

  • Crearea de desene tehnice ale sistemelor complete de ventilație, canale, unități, arbori etc.
  • Design în AutoCAD (suprapunere CADvent).

Cerinte:

  • Câțiva ani de experiență în lucrul cu AutoCAD.
  • O buna comanda a limbii engleze.
  • Autorismul personal și permis de conducere categoria B.
  • Abilitatea de a lucra într-o echipă sub presiune temporală.
  • Conștiinciozitate, precizie, responsabilitate.

Oferim

  • Salariul: 15,56€ brutto/h.
  • Posibilitetea de a lucra de la distanta.
  • Cazare gratuita complet mobilata si utilata.
  • Asigurare de munca in Polonia si in strainatate.
  • Posibilitatea de a lua avans in prima luna de lucru.
  • Consultant pe toata perioada de angajare.
  • Garantate 40 ore pe saptamana.
  • Decontare cheltuieli pentru naveta.

Informatii suplimentare:

  • Lucrul de acum!
  • Contact : +40312296055 +48539924884

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia