fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Sofer C+E (BEC/01/21)

Descrierea postului:

  • Transport de mărfuri de comerț electronic, marfă generală de la aeroportul din Liege.
  • Camioane Mann și Iveco cu transmisie automată (puntea inferioară).
  • Plecări către depozite situate în vecinătatea Liege.

Oferim:

  • Salariu: 14 euro net / oră.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni.
  • Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Servicii complete înainte de plecare.
  • Îngrijirea la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.
  • Programul Recomandați un loc de muncă, pentru fiecare persoană recomandată care lucrează cu noi timp de 3 luni, veți primi de la 150 la 300.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență pe o pozitie similara.
  • Cunoștințe comunicative de engleză sau franceză.
  • Experiență în parcarea camionului în doc (pentru încărcare).
  • Carduri de șofer.

Un avantaj suplimentar va fi:

  • Posibilitatea de a-ți lua propria mașină.

Informatii suplimentare:

  • Date de contact: +48 734141551
  • Munca de acum!

Acetse oferte de muncă Vă așteaptă

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia

Cum putem să Vă ajutăm?