Specialist recrutare (relocare) (WGR/01/21)

Descrierea postului:

  • Implementarea independentă a procesului de recrutare (editarea și publicarea ofertelor de munca, achiziționarea și selectarea candidaților, realizarea interviurilor de recrutare).
  • Recrutarea de angajați pentru funcții de nivel mediu și scăzut.
  • Pregătirea rapoartelor privind candidații.
  • Pregătirea documentației necesare angajării unui angajat.
  • Realizarea sarcinilor curente legate de procesele aflate în desfășurare.

Cerințe:

  • Abilități interpersonale ridicate.
  • Experiența în recrutarea angajaților- este binevenita.
  • Cunoasterea comunicativa a limbii engleze.
  • Cunoștințe bune despre MS Office și capacitatea de a utiliza echipamente de birou.
  • Abilități de comunicare și concentrare pe atingerea obiectivelor.

Noi oferim:

  • Sistem atractiv de remunerare (bază + bonus pentru atingerea obiectivelor)
  • Toate instrumentele de care aveți nevoie pentru a lucra.
  • Timp de lucru flexibil.
  • Cazare gratuita aici in orasul Opole.
  • Poziție independentă, oportunitate de dezvoltare!
  • Atmosferă prietenoasă, relații de partener 🙂
  • Pachet social bogat: card Multisport, asigurare medicală privată, asigurare de grup.
  • Cofinanțare pentru mese delicioase în timpul muncii.
  • Supliment la salarii pentru naveta la serviciu cu bicicleta.
  • Numeroase cursuri de instruire!

Informatii suplimentare:

  • Date de contact: +48 734141551

  • CELE MAI RECENTE
  • CONFORM ȚĂRII
  • Belgia
  • Germania
  • Olanda
  • Polonia